img_9810

Gdzie zjeść śniadanie w Łodzi? SPÓŁDZIELNIA

Pierwszy post z serii GDZIE ZJEŚĆ ŚNIADANIE W….? Dziś moje miasto, czyli Łódź i najnowsze OFF-owe odkrycie (wstyd, że tak późno!)

Gdzie zjeść śniadanie w Łodzi? SPÓŁDZIELNIA

Spółdzienia na OFF Piotrkowska

Spółdzienia na OFF Piotrkowska

Na OFF Piotrkowska wybrałam się z rodziną na niespieszne sobotnie śniadanie. Wybór pada na SPÓŁDZIELNIĘ, w której jakimś cudem jeszcze nie jedliśmy! Mamy do wyboru 5 zestawów śniadaniowych w naprawdę rozsądnych cenach.

restauracja Spółdzielnia Łódź

Wybieramy 2 razy ŚNIADANIE ZIELONE za 20 pln. Strzał w 10! Przepyszna razowa ciepła grzanka, guacamole, plaster łososia, jajko w koszulce, sałata i sos holenderski tworzą niezapomnianą kompozycję…

ŚNIADANIE zielone

ŚNIADANIE zielone

Kolejny wybór to KANAPKA ŚNIADANIOWA za 15 pln. Świeża ciabatta, jajecznica, bekon, pomidory, sałata i szczypiorek. Bardzo smaczne i bardzo duże śniadanie!

Kanapka śniadaniowa SPÓŁDZIELNIA

Kanapka śniadaniowa SPÓŁDZIELNIA

Ostatni zestaw śniadaniowy jaki zamawiamy to chrupiące NALEŚNIKI Z RICOTTĄ, owocami i słodkim sosem z nutką pomarańczy, wszystko posypane płatkami migdałów. Smaczne, nieprzesłodzone. Mały minus – ricottę zamieniłabym mascarpone. Ricotta jest dość rzadka, pod wpływem temperatury ma tendencję do „warzenia” się. Koszt zestawu 16 pln.

Naleśniki z ricottą

Naleśniki z ricottą

img_9804   img_9813

img_9812

Dobre jedzenie, rozsądne ceny, miła obsługa. Wrócę sprawdzić czy poza śniadaniami SPÓŁDZIELNIA karmi równie dobrze :) a i ze śniadań mamy do przetestowania jeszcze 2 zestawy!

A jakie są Wasze „śniadaniowe” miejsca? Nie tylko w Łodzi.

image_print