Optycznie powiększone oko w kilka sekund? – Wybierz odpowiednią kredkę!

Cielista kredka to oczu – hit ostatnich lat

Cielista kredka do oczu to zdecydowany hit ostatnich lat. Daje niesamowity efekt powiększonego oka, jest delikatna, łatwa w użyciu. Dzięki użyciu takiej kredki makijaż oko da zdecydowanie lepszy efekt.

Którą wybrać?

Kredka w kolorze cielistym to nie tylko optycznie powiększone oko. Ten produkt może także być zastosowany w makijażu brwi, rozjaśnić wewnętrzny kącik oka. Jeśli brakuje ci bazy pod cienie do powiek, również możesz użyć tego typu kredki. Które są najlepsze? Tak naprawdę jest to kwestia indywidualna, wszystko zależy od twoich potrzeb i oczekiwań. Na kobiecych forach królują:

  1. Bell Hypoallergenic Longwear Eye Pencil, 03 Nude – popularność tego produktu wynika z faktu, iż kredka może być używana właściwie przez wszystkich. Nawet alergicy nie muszą odmawiać sobie jej spektakularnych efektów. Kredka jest wygodna w użyciu, trwała i tania. Koszt kredki z tej firmy to około 15 zł.
  2. Max Factor Kohl Pencil – każda kobieta, która miała okazje korzystać z kosmetyków tej firmy na pewno potwierdzi jej skuteczność. Kosmetyki są trwałe i wygodne w użyciu, również proponowana kredka ma te zalety. Kosmetyk jest bardzo tani, w ofercie internetowej można go kupić za niewiele ponad 5 zł.
  3. Golden Rose Miracle Pencil – wielofunkcyjna kredka do ust i oczu – produkt 2 w 1. Za niecałe 7 zł można nie tylko powiększyć optycznie oko, ale również podkreślić kształt ust. Konsystencja kosmetyku jest odpowiednio miękka, dlatego rozprowadzenie nie sprawia trudności.

Podsumowanie

Piękny makijaż, dzięki któremu oczy wydają się duże i są podkreślone, to podstawa. Dzięki temu twarz wygląda dużo atrakcyjniej, a kobieta czuje się pewniej. Kredka do oczu w kolorze nude to coś, co warto posiadać. Dzięki niej można nie tylko podkreślić oko, ale również dopełnić makijaż innych okolicy twarzy. Ważną zaletą tego kosmetyku jest fakt, iż jest on tani i wydajny, a więc zakup nie wiąże się z dużym wydatkiem pieniędzy.