Lodówko-zamrażarka dwudrzwiowa – czym może Cię zaskoczyć?

W obecnych czasach coraz częściej decydujemy się na innowacyjne rozwiązania. Chętniej sięgamy po inteligentne sprzęty, których obecność jest w stanie znacznie poprawić nasze codzienne funkcjonowanie. Jednym z przykładów są lodówki. To urządzenia, które w ostatnich latach przeszły prawdziwą rewolucję i w pełni wpisują się w ideę nowoczesnego domu. Jednym z modeli, który budzi duże zainteresowanie, jest lodówko-zamrażarka dwudrzwiowa. Czy wiesz, czego możesz po niej oczekiwać? Sprawdź, czym może zaskoczyć Cię ta inteligentna lodówka!

Lodówko-zamrażarka dwudrzwiowa – co ją wyróżnia?

Pierwszą rzeczą, na jaką zwracamy uwagę w przypadku urządzenia, jakim jest lodówko-zamrażarka dwudrzwiowa, są jej wymiary. Takie gabaryty są w stanie zmieścić znacznie więcej produktów spożywczych, również tych, które muszą być przechowywane w zamrażarce. To bardzo duża zaleta tego urządzenia. Docenią ją osoby lubiące robić zapasy na zimę i nie tylko. Dzięki dużej ilości miejsca możemy przechowywać mrożone owoce lub warzywa i korzystać z nich również poza sezonem! Duża pojemność lodówko-zamrażarki dwudrzwiowej sprawia, że nie musimy chodzić zbyt często na zakupy i uzupełniać bieżących zapasów.

Lodówko-zamrażarki dwudrzwiowe dostępne są oczywiście w różnych wariantach. Nie musisz obawiać się, że nie znajdziesz urządzenia dopasowanego do Twoich potrzeb. Poszczególne modele charakteryzują się różnymi wymiarami, kolorystyką, jak i dostępnością praktycznych funkcji.

Inteligentna lodówka – czego po niej oczekiwać?

Lodówko-zamrażarka dwudrzwiowa może być określona mianem inteligentnej lodówki. Co to oznacza? Idealnym przykładem i odpowiedzią na to pytanie okaże się lodówka multimedialna, znana także jako lodówka Samsung Family Hub. To urządzenie posiada duży wbudowany ekran dotykowy o rozdzielczości Full HD. To sprawia, że jest ona idealnym wyborem dla fanów nowoczesnych technologii. Za jego pośrednictwem możesz zajrzeć do wnętrza lodówki bez konieczności otwierania drzwi, co jest bardzo energooszczędnym rozwiązaniem. Dzięki aplikacji SmartThings*, możesz zajrzeć do jej wnętrza nawet będąc na zakupach by szybko zweryfikować, co należy kupić.

Samsung Family Hub ułatwia organizację Twojego codziennego życia. Na ekranie lodówki możesz zostawiać notatki i wiadomości dla członków rodziny, a także oglądać zdjęcia, które możesz udostępnić z dowolnego miejsca. Inteligentna lodówka może zapewnić Ci doskonałą rozrywkę w kuchni. Ekran Family Hub może posłużyć jako odtwarzacz multimedialny z dostępem do Internetu, a Ty w trakcie gotowania możesz posłuchać ulubionych piosenek lub obejrzeć odcinek ulubionego serialu**.

Inteligentna lodówka Samsung w Twoim domu

Wybierając nową lodówkę do swojego domu warto zwrócić uwagę na to, że najchętniej wybierane lodówki to właśnie te od marki Samsung***. Znajdziesz tam nie tylko lodówko-zamrażarki dwudrzwiowe, ale i inne, które doskonale wpisują się w potrzeby użytkowników.

Nowoczesne lodówki Samsung to także lodówki energooszczędne, wyposażone w moduł Wi-Fi, SmartThingsEnergy, dzięki któremu możesz zarządzać urządzeniem z poziomu swojego telefonu i aplikacji SmartThnigns. Posiadają tryb AI Energy Mode, dzięki któremu lodówka optymalizuje swoją pracę tak, by zużywać nawet do 15%*** mniej energii.

* Aplikacja SmartThings jest dostępna na urządzeniach z systemem Android (wersja 8.0 lub wyższa) i iOS (wersja 13 lub wyższa). Wymagane połączenie Wi-Fi i posiadanie Samsung Account.

**Konieczne jest podłączenie lodówki do sieci WiFi.

*** W segmencie lodówek; na podstawie raportów międzynarodowej firmy badawczej dotyczących sprzedaży detalicznej lodówek w Polsce w okresie 01.2007-03.2023 r. oraz badania Kantar Polska z 27.11.2020 r. przeprowadzonego na zlecenie Samsung.

*** Wyniki testu są oparte na porównaniu zużycia energii przez urządzenie przy użyciu trybu AI Energy i bez korzystania z trybu AI Energy; uruchamianego przez aplikację SmartThings****. Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków i sposobów użytkowania. Dotyczy wybranych urządzeń.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.